Przemyskie Targi Pracy

17 października 2013r. w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu odbyła się kolejna edycja „Przemyskich Targów Pracy”, zorganizowana przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Przemyślu, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Hasłem przewodnim tegorocznych targów było: „Odkryj talent swojego dziecka”. Pracownicy oddziału Kas Blachnickiego w Przemyślu aktywnie włączyli się do udziału prezentując swoje stoisko.

Oficjalnego otwarcia dokonał Robert Choma, Prezydent Miasta Przemyśla. W swoim wystąpieniu podkreślił, iż trud organizacyjny zaowocuje w przyszłości wśród młodzieży, która jest głównym adresatem tego wydarzenia. Życzył, aby oferta stała się dla młodych Przemyślan inspiracją w wyborze przyszłej kariery zawodowej. Patronat Honorowy nad Przemyskimi Targami Pracy objęli Prezydent Miasta Przemyśla oraz Starosta Powiatu Przemyskiego.

W wydarzeniu uczestniczyli również: Posłowie na Sejm RP, przedstawiciele Urzędów Pracy – powiatowego oraz wojewódzkiego, radni Rady Miejskiej wraz z jej Przewodniczącym Janem Bartmińskim. Targi to doskonała okazja do zapoznania się z oczekiwaniami i wymaganiami na określonych stanowiskach pracy. Organizatorzy zorganizowali dla młodzieży konkurs z nagrodami.
więcej na http://przemysl24news.pl

{gallery}demo/aktualnosci/listopad/przemysl:210:100:0:0{/gallery}

Home Aktualności Przemyskie Targi Pracy

Dołącz do nas

Kontakt

Otwarte Poniedziałek - Piątek, 8:00 - 16:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zadzwoń